Hakkımızda

Sanat
Hayallerinizi kaydedin
İstanbul'da

Size her zaman en iyi ve en profesyonel fikirleri sunmaya çalışıyoruz. Rüya gibi bir klip ve fotoğrafçılık düşünüyorsanız ekibimizle fotoğraf deneyimini kaçırmayın… En iyiler, itibarı ve işine bağlılığı olanlar, en son görüntüleme olanaklarına sahip profesyonel ve düşünceli bir ekip, sanat ve yaratıcılığı bir araya getirerek, İstanbul’daki hayatınızın en saf anlarını kalıcı bir çerçevede sizlere sunuyoruz.

Sara Motamedi

Almanya Aachen Üniversitesi'nden fotoğrafçılık alanında yüksek lisans derecesine sahiptir. İran'da birkaç yıl boyunca bir fotoğraf stüdyom vardı ve teaser ve reklam fotoğrafçılığı, film ve dizilerin kamera arkası gibi çeşitli alanlarda başarılı çalışmalarım oldu.

Anne
senin yanında
ben

– İstisnai lokasyonlarda İstanbul’da formalite turları düzenlenmesi -Fark arayan çiftler için çeşitli görüntüleme hizmetleri, fotoğrafçılık, yeni ve yaratıcı fikirler sunmak Fotoğrafçılık ve görüntüleme, gelinlik ve spor alanında yenilikçi ve güncel fikirlerin yanı sıra konusunda uzman, enerjik ve akademik eğitim almış ekibin yanı sıra en yeni görüntüleme ekipmanları olan “Helishot, Ronin, GoPro ve …” kullanmak, Zevkinize ve bütçenize uygun tamamen profesyonel bir ekiple uygulamada çeşitli ve güçlü paketler sunuyoruz.

Rezerve edin ve daha fazla bilgi alın